Ürünlerimiz
Amy Robot

AMY Robotics, sofistike, teknolojik ve bulut bilgi işlem ile güçlendirilmiş konuşma etkileşimli, özerk navigasyon, telepresence, SDK ve bulut platformu hizmetleri ile karakterize edilen en yeni ürünü AMY A1 ve M1'yi üretti.

 

 

 

Konuşmayı anlayabilir ve gürültülü ortamlarda insanlarla sohbet edebilir, belirli insanları tanıyabilir ve ona merhaba deyin, "Merhaba Amy, komuta ederek kendisinden önce birisini takip edin" ve "Merhaba Amy" komutuyla "Özgürce bir yere" Amy, benim yanıma mutfağa gel "ve daha fazlası. Şaşırtıcı ölçüde çok çeşitli görevleri yerine getirebilir.

Özellikle SDK, farklı çalışma senaryoları için yeni sofistike beceriler, içerik, özellikler oluşturulmasına, ham sensör verileri tarafından edinilen verilere erişmesine ve daha fazlasına olanak tanır. SDK ile, robotik konusunda tam bilgi sahibi olmayan insanlar, bu üst düzey yazılımları ve gelişmiş robotik donanımını, yaratıcılıklarını ve programlama becerilerini değerli hizmetleri sağlayacak işlevsel ve kullanışlı robot uygulamaları yaratmak için basit ama güçlü bir şekilde kullanabilirler. Beta sürümü Amy SDK'sı bankalardan, hastanelerden, araştırma enstitülerinden ve akıllı ev sağlayıcılardan bazı ortaklara gönderildi.